Sentencje, cytaty, zapomnienie, oczekiwanie, mem (275585)

Memy o tematyce: sentencje, cytaty, zapomnienie, oczekiwanie, mem, te myśli, memy, obrazki, besty, przeznaczenie, cytaty o życiu, lovsy, los, cytat, aforyzmy, te mysli, życie, śmieszne, kotek, kot, nastawienie, fajne, humor, szczęście, radość, kociak, koteł, śmieszne obrazki, kwejk, ludzie, śmieszne teksty, prawda, marzenia, złuda, rzeczywistość, dowcipy, dowcip, kawał, żart, wyznanie, żarty, zboczone, kawały, kobieta,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Wygrałem milion złotych w totka!

Kumpel do kumpla: - Wygrałem milion złotych w totka! - Gratulacje! A co na to twoja żona? - Odebrało jej mowę! - Zazdroszczę ci. Tyle szczęścia na raz...

2 320 wyświetleń

Smutek to uczucie, jak gdyby się tonęło

Smutek to uczucie, jak gdyby się tonęło, jak gdyby grzebano cię w ziemi. Zanurzam się w wodzie, która ma płowy kolor rozkopanej gleby. Każdy oddech dusi. Nie ma niczego, czego można by się przytrzymać, niczego, w co można by się wbić pazurami. Nie ma wyjścia, trzeba odpuścić. Odpuścić. Poczuć wokół siebie ciężar, poczuć kurczenie się płuc, powoli narastające ciśnienie. Pozwolić sobie na to, by opaść głębiej. Nie ma nic, tylko dno. Nie ma nic, tylko smak metalu, echo dawnego życia i dni, które zlewają się w ciemność.

1 070 wyświetleń
?>