Besty, aforyzmy, cytat, uczucia, marzenia, obrazki (273894)

Memy o tematyce: besty, aforyzmy, cytat, uczucia, marzenia, obrazki, pragnienia, miłość, cytaty o miłości, cytaty, memy, mem, sentencje, wyznanie miłosne, zakochani, zakochanie, lovsy, kawały, dowcip, humor, jaś, jasiu, śmieszne, kawał, dowcipy, jasio, śmieszne obrazki, włosy, siwizna, żarty, żart, kotki, demot, demotywator, słodziaki, bliskość, przytul mnie, przytulanie, koty, kociaki, psytulmnie, demotywatory, psytulanie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Chcę z Tobą przeżywać cztery pory roku. Chcę z Tobą

Chcę z Tobą przeżywać cztery pory roku. Chcę z Tobą uciekać przed wiosenną burzą. Chcę z Tobą chodzić na spacery. Chcę z Tobą rozwiązywać problemy. Chcę z Tobą oglądać świat. Chcę z Tobą oddychać. Chcę z Tobą dzielić każdy dzień. Chcę z Tobą cieszyć się z każdego dnia. Chcę tego wszystkiego, ale tylko z Tobą. Rozumiesz?

1 135 wyświetleń

Pierwszy siwy włos

Jasiu siedzi na kolanach taty i dostrzega na jego głowie pierwszy siwy włos. Przerażony krzyczy: -Tato! Głowa Ci pleśnieje!

784 wyświetleń

Czytałeś coś w życiu

Para zakochanych spaceruje po parku: - Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piękną Julię! - To znaczy? - Hmm, a może przytul jak Abelard swą Heloizę... - Czyli jak? - Jak?! Jak?! Srak! Czytałeś kurrwa coś w życiu? - Tak! Naszą Szkapę. Ugryźć cię w dupę?

1 031 wyświetleń

Ludzie w większości przypadków poddają się

Ludzie w większości przypadków poddają się wówczas, gdy są już na progu zwycięstwa. Rezygnują tuż przed metą. W ostatniej minucie gry, na metr przed linią, za którą jest zwycięstwo.

691 wyświetleń