Śmieszne obrazki, fale, dupa, humor, memy, ocean, śmieszne teksty, mem (269930)

Memy o tematyce: śmieszne obrazki, fale, dupa, humor, memy, ocean, śmieszne teksty, mem, besty, śmieszne, zboczone, cytaty, życie, siłą, chęci, aforyzmy, marzenia, zmiany, cytat, cytaty o życiu, obrazki, sentencje, wkurw, kwejk, samopoczucie, wnerw, te myśli, wschód, poranek, zachód, lovsy, te mysli, uczucia, cytaty o miłości, małżeństwo, układ, ułamki, miłość, przyjaciółki, przyjaciele, przyjaźń, przyjaciel, pomoc, wsparcie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Ktoś kiedyś powiedział, że to smutne gdy codziennie

Ktoś kiedyś powiedział, że to smutne gdy codziennie z mojego okna widzę zachód słońca... Dlaczego? Bo przykro codziennie patrzeć jak umiera dzień, o wiele lepiej patrzeć gdy wstaje; jak poranne promienie słońca przeganiają noc. Szkoda tylko, że wtedy zazwyczaj ludzie śpią...

1 287 wyświetleń

Aids czy rak

Lekarz do pacjenta: - Muszę Pana zmartwić, Pan umiera. Jest rak z przerzutami. - Tego się obawiałem, A czy nie mógłby Pan Doktor powiedzieć po mojej śmierci, że umarłem na AIDS? Na pytanie lekarza - Dlaczego?!?! Pacjent odpowiada: - Wie Pan, Panie Doktorze, po pierwsze będę we wsi pierwszy, co umarł na AIDS. Po drugie nikt już nie ruszy mojej baby. A po trzecie wszyscy, co ją już mieli się powieszą.

996 wyświetleń