Los, cytaty o życiu, zły, obrazki, cytat, sentencje, cytaty, aforyzmy, mem (269745)

Memy o tematyce: los, cytaty o życiu, zły, obrazki, cytat, sentencje, cytaty, aforyzmy, mem, dobry, besty, memy, życie, chwile, pamiątki, blizny, śmieszne, chuck norris, żart, miss świata, śmieszne obrazki, kawały, dowcip, żarty, humor, półobrót, dowcipy, kawał, miss, figura, śmieszne teksty, odchudzanie, cierpliwość, gruba dupa, sylwetka, talia, dieta, peniądze, piątek, impreza, weekend, picie, rozstanie, te mysli, uczucia,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Procenty - a co to są

Nauczyciel matematyki zwraca klasówki w pewnej wyjątkowo tępej klasie. - Muszę z przykrością stwierdzić, że 45 procent z was nie ma najmniejszego pojęcia o matematyce. Na to jeden z uczniów: - Przesadza pan psorze! Tylu to nas nawet nie ma w tej klasie.

924 wyświetleń

Prysznic bezprzewodowy

Prysznic bezprzewodowy (wifi). Nowość na światowym rynku. Gotowść do użycia zaraz po przykręceniu (Plug and Play) Ciesz się prysznicem w całym domu (Wi-Fi)

1 506 wyświetleń

Jak mówi się na 24 letnią dziewczynę uprawiającą seks

- Słuchaj, jak mówi się na 24 letniego chłopaka, który uprawia seks z 13-latką? - Pedofil - To w takim razie, jak mówi się na 24 letnią dziewczynę uprawiającą seks z 13 latkiem? - Nie wiem jak mówi się na taką dziewczynę, ale wiem jak mówi się na takiego chłopaka - Jak? - Farciarz

330 wyświetleń