Żarty, kot, kawały, żart, besty, kawał, myśliwy, dowcip (268933)

Memy o tematyce: żarty, kot, kawały, żart, besty, kawał, myśliwy, dowcip, śmieszne, gospoda, dowcipy, mem, memy, śmieszne obrazki, zając, humor, aforyzmy, cytaty, te mysli, cytaty o miłości, wsparcie, kobieta, te myśli, sentencje, uczucia, cytat, wyznanie miłosne, obrazki, potrzeby, lovsy, miłość, zakochanie, śmieszne teksty, nieśmiałość, ból, cierpienie, smutek, cytaty o życiu, życie, samopoczucie, zagadka, podryw, zaloty,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Porcja zająca dla tego starszego pana

Właściciel przydrożnej gospody mówi do żony: - Porcja zająca dla tego starszego pana! - Może lepiej zaproponować mu coś innego? - Dlaczego? - Słyszałam jak mówił do faceta, który siedzi za nim przy stoliku, że jest myśliwym. Jeszcze pozna, że nasz zając to kot!

603 wyświetleń

Potrzebuję Ciebie mimo wszystko...

Bo widzisz jak to jest... przeklinam, piję piwo i lubię towarzystwo chłopaków. nie płaczę z powodu złamanego paznokcia, nie spijam się tanim winem, bo to zbyt romantyczne. Mam w dupie co myślą o mnie inni, jarają mnie za duże męskie bluzy i brzydzę się tandetą. Teoretycznie jestem silną, pewną siebie dziewczyną. Praktycznie potrzebuję Ciebie mimo wszystko.

2 046 wyświetleń

Nie wiesz jak to jest kiedy nie masz żadnego nawet

Nie wiesz jak to jest kiedy nie masz żadnego nawet najmniejszego powodu by rano wstać i funkcjonować przez jakieś następne 12 godzin... Nie wiesz jak to jest wymuszać uśmiech by nie było zbędnych pytań... Nie wiesz jak to jest brać oddech z bólem który przypomina Ci o wszystkim co minęło... w ogóle nic nie wiesz.

1 592 wyświetleń

Puszczę tego, co wypuści coś czego nie złapię

Diabeł złapał 3 braci i mówi: - Puszczę tego, co wypuści coś czego nie złapię. 1 puścił samolot - diabeł złapał 2 puścił rakietę - diabeł złapał 3 nie miał nic - wypina 4 litery i krzyczy: - ŁAP PUKI GORĄCY!!! :P

500 wyświetleń