Besty, pomoc, aforyzmy, wsparcie (267868)

Memy o tematyce: besty, pomoc, aforyzmy, wsparcie, sentencje, przyjaźń, cytat, cytaty o przyjaźni, obrazki, mem, memy, przyjaciele, przyjaciółka, cytaty, przyjaciel, przyjaciółki, kwejk, wklejka, facebook, te myśli, miłość, cytaty o miłości, lovsy, tablica, fejs, serduszko, te mysli, uczucia, zadzwoń, pytaj, pocałuj, ochraniaj, przytul, kochaj, rozmawiaj, chwyć, zbok, śmieszne obrazki, śmieszne, zboczeniec, humor, śmieszne.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jeśli ją kochasz z całego serca – powiedz jej

Jeśli ma urodziny – zadzwoń o 24 i powiedz coś co zapamięta na długo. Jeśli patrzy ci w oczy - patrz tak długo aż sama odwróci wzrok. Jeśli widzisz ją płaczącą – przytul ją mocno i nic nie mów. Jeśli mówi że cię lubi – lubi cię bardziej niż myślisz. Jeśli jest jej zimno i drży – daj jej swoją kurtkę. Jeśli mówi że jest w porządku – nie wierz jej. Jeśli cię ignoruje – daj jej swoją uwagę. Jeśli patrzy na twoje usta – pocałuj ją. Jeśli cię bije – chwyć i nie puszczaj. Jeśli jest cicha – pytaj co się stało. Jeśli się boi – ochroń ją. Jeśli ją kochasz z całego serca – powiedz jej to.

6 784 wyświetleń

Potrzebuję kogoś teraz, tu, przy mnie

Czasem zazdroszczę innym dziewczynom, że kogoś mają. mówiąc czasem mam na myśli często. Z drugiej strony bycie samej jest zajeebiste , bo masz czas tylko dla siebie i nie musisz dzielić go z chłopakiem. Romantyczne filmy tylko popędzają chęć posiadania kogoś. Kogo ja okłamuję? Potrzebuję kogoś teraz, tu, przy mnie. Ktoś musi mnie przytulić, ale nie jako koleżankę. Tylko jako kogoś więcej. I nie mam na myśli przyjaciółki.

623 wyświetleń