Besty, te myśli, śmieszne obrazki, zrytabania, śmieszne teksty, wariatka (266870)

Memy o tematyce: besty, te myśli, śmieszne obrazki, zrytabania, śmieszne teksty, wariatka, mem, psychiatryk, kwejk, odloty, śmieszne, humor, uroda, memy, cytaty o życiu, szansa, obrazki, sentencje, cytaty, strata, życie, aforyzmy, szanse, cytat, niespodzianka, wpadka, ciąża, kawał, przeciąganie się, dowcip, żart, drapanie, kawały, żarty, jaja, pobudka, dowcipy, motywacja, walka, te mysli, słabość, uczucia, zakochanie, lovsy,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kot zawsze będzie twoim przyjacielem...

Kot zawsze będzie twoim przyjacielem. Dla niego nie ważne jest czy jesteś chuda czy gruba, brzydka czy ładna. Dla niego ważne jest żebyś go kochała tak samo jak on Ciebie. Gotowy jest za Ciebie oddać życie. Nigdy Cię nie zdradzi dla kogoś innego.

2 804 wyświetleń

Motywacja, cel, pozytywna energia

Potrzebuję jakiejś zmiany. Jakiegoś pozytywnego kopa, który napędzi mnie do działania na nowo. Brakuje mi motywacji. Takiej pozytywnej, takiej w której będę wiedziała do czego zmierzam i gdzie cel będzie tak wyraźny jakbym mogła go dotknąć. Nie znoszę budzić się rano z myślą, że to będzie tylko kolejny dzień wypełniony marzeniami o jego szybkim końcu.

1 160 wyświetleń