Kwejk, mem, humor, śmieszne teksty, besty, śmieszne obrazki, śmieszne, memy (259969)

Memy o tematyce: kwejk, mem, humor, śmieszne teksty, besty, śmieszne obrazki, śmieszne, memy, praca, uśmieszki, obrazki, ponurość, archiwum, drama, cytat, wniosek, gadanie, cytaty, aforyzmy, sentencje, zakłócanie, cytaty o życiu, żarty, życie, kulty, prośba, wrogowie, przyjaciele, znikanie, gif, razem, demotywator, czas, demot, związki, uczucia, cytaty o miłości, przemijanie, demotywatory, miłość, trwanie, kawały, kawały o.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Im bardziej jestem ponura, tym lepiej mi...

Popatrzyłam do archiwum. Znalazłam nieprzebrane mnóstwo gadania, żartów i uśmieszków, którymi zagłuszałam wewnętrzną dramę. Wniosek: im bardziej jestem ponura, tym lepiej mi w życiu.

2 332 wyświetleń

Idą dwie blondynki przez wieś.

Idą dwie blondynki przez wieś. Jednej z nich nagle przypomina się smak mleka i pyta się drugiej: - Wiesz skąd się bierze mleko? - Od matki - odpowiada. - Idiotko ! Mleko pochodzi od krowy. - Phi. To już twoja sprawa jak nazywasz swoją własną matkę.

577 wyświetleń

Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony: - Słuchaj, to jest uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie dawno nie widział kobiety. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię. Na to jego żona: - Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

2 196 wyświetleń