Kwejk, obrabianie dupy, te myśli (258775)

Memy o tematyce: kwejk, obrabianie dupy, te myśli, śmieszne obrazki, humor, śmieszne teksty, besty, śmieszne, mem, obgadywanie, plotki, memy, cytaty, obrazki, aforyzmy, seks, całowanie, miłość, cytaty o miłości, uczucia, sentencje, cytat, pierwszy raz, zele, marihuana, złapokrzywa, marycha, roślinka, ogródek, zielone, bakanie, zielony mistrz, trawa, zioło, trawka, skun, szkoła, spanie, nauka, żarty, żart, dowcip, plastry,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nie mogę cię zacząć całować

Nie mogę cię zacząć całować, bo to prowadzi do następnej rzeczy, która z kolei prowadzi do następnej rzeczy, i ani się nie obejrzymy, jak skończą nam się wszystkie pierwsze razy. Nie chcesz, żeby to trochę dłużej trwało?

514 wyświetleń

Mąż pijak i plastry

Facet narąbany w knajpie postanowił kupić sobie jeszcze ćwiarteczkę do chatki. Było późno, więc chciał cichaczem wejść do domu, żeby nie zbudzić żony. Przed domem wsadził sobie ćwiarteczkę do tylnej kieszeni w spodniach, a że był tak nawalony, to przed samym mieszkaniem potknął się i wypieprzył. Rozbił flaszkę i pokaleczył sobie tyłek, więc szybko cichutko do domu i prosto na palcach do łazienki zrobić opatrunek, żeby nie zakrwawić pościeli. Ściągnął spodnie wypiął zakrwawiony tyłek w stronę lustra i robi opatrunek. Zakłada plastry - jeden drugi itd.... i położył się cichutko do łóżka. Rano żona z mordą budzi go: - Ty pijaku pieprzony, nie dosyć, że przychodzisz nad ranem do domu pijany, to jeszcze cala kołdra we krwi! A już nie wiem do cholery, na co te plastry na tym lustrze poprzyklejałeś!

714 wyświetleń