Sentencje, miłość, cytaty, aforyzmy, lovsy, mem, obrazki (257671)

Memy o tematyce: sentencje, miłość, cytaty, aforyzmy, lovsy, mem, obrazki, przeznaczenie, cytat, uczucia, los, te myśli, te mysli, besty, dopasowanie, memy, cytaty o miłości, wygląd, zrozumienie, wspomnienia, życie, cytaty o życiu, dzieciństwo, dorosłość, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, śmieszne, szaleństwo, zwariowana, szalona, humor, kwejk, problemy, kobieta, dziwka, zaufanie, zaszczyt, narzucanie, zdrada, szansa,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Ubierzesz się ładnie - nazwie Cię cnotką...

Ubierzesz się ładnie - nazwie Cię cnotką... Ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwką.. Zadzwonisz do niego uzna, że się narzucasz... On do Ciebie zadzwoni uzna, że powinnaś być zaszczycona... Nie kochasz go - będzie robił wszystko by Cię zdobyć... Kochasz go - zostawi Cię... Kłócisz się z nim - mówi, że robisz problemy... Siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania... Nie oddasz mu się uzna, że go nie kochasz... Zrobisz to - uzna, że jesteś łatwa... Powiesz mu o swoich problemach pomyśli, że jesteś słaba... Nie powiesz mu - pomyśli, że mu nie ufasz... Będziesz mu robić wymówki powie, że nie jesteś jego matką... On będzie Ci robił wymówki powie, że dba o Ciebie... Nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie... On złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie... Zdradzisz go powie, że to koniec... On Ciebie zdradzi powie, że każdy zasługuje na drugą szansę.

3 818 wyświetleń

Przychodzi pacjent do dentysty

Przychodzi pacjent do dentysty: - Ależ od pana czuć alkohol! mówi oburzony stomatolog. - To dlatego, że przykładałem go sobie na bolący ząb! - A od dawna boli? - No, już jakieś cztery lata.

678 wyświetleń