Sentencje, aforyzmy, obrazki, cytaty (257208)

Memy o tematyce: sentencje, aforyzmy, obrazki, cytaty, spełnienie, cytaty o miłości, uczucia, miłość, memy, te myśli, cytat, lovsy, życie, sens, mem, pragnienia, besty, te mysli, walka, cytaty o życiu, determinacja, śmieszne, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, humor, spodenki, dupa, uda, tyłek, mapa, wakacje, europa, terroryzm, zginąć, sztuka, kulty, przeżyć, osiągnięcia, wytrwałość, uczucie, własność, posiadanie, lodzik,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Czułam się przy Nim cholernie szczęśliwa

Wiesz, On miał najgorszą opinię na osiedlu. był uważany za ćpuna, alkoholika, członka jakiejś beznadziejnie wymyślonej przez zazdrosnych - mafii, i chuj wie jeszcze co. Gdy szłam obok Niego z piwem w ręku, sąsiedzi szeptali za plecami, a stare babcie wołały: o mój Boże, jak tak można. A ja? dumnie Go przytulałam, całując w czoło. Miałam w dupie co o mnie sądzą. Ważne było to, że rodzice dali mi wolny wybór, a tylko ich zdanie liczy się dla mnie najbardziej. Czułam się przy Nim cholernie szczęśliwa, wiedziałam, że pójdzie za mną wszędzie i że zawsze mogę na Niego liczyć - to było najważniejsze.

578 wyświetleń

Nikogo nie może mieć na własność

Nikt nikogo nie traci, bo nikt nikogo nie może mieć na własność. I to jest najważniejsze przesłanie miłości - mieć najważniejszą osobę na świecie, ale jej nie posiadać.

805 wyświetleń

Taka sytuacja

Taka sytuacja - Usuń to - Przyjrzyj się dokładnie, to tylko stopy w misce xD - Za późno już zwaliłem - Sam jesteś stopy w misce, usuń - Co trzeba zrobić żeby znowu zobaczyć cipę?

552 wyświetleń