Lovsy, uczucia, temyśli (25528)

Memy o tematyce: lovsy, uczucia, te myśli, cytaty o miłości, aforyzmy, obrazki, besty, mem, cytaty, miłość, sentencje, oczy, charakter, memy, uroda, cytat, siostry, humor, żart, dowcip, rodzeństwo, śmieszne obrazki, kawały, pamiętnik, żarty, siostra, wścibskość, dowcipy, kawał, śmieszne, życie, przeszłość, rozmyślanie, cytaty o życiu, wspomnienia, szczęście, teraźniejszość, uczucie, wiadomość, uśmiech, sms, śmieszne teksty,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nie kochaj za urodę bo przeminie...

Nie kochaj za urodę bo przeminie. Nie kochaj za włosy bo posiwieją i się przerzedzą. Nie kochaj za gładką skórę bo zwiotczeje i się pomarszczy. Nie kochaj za figurę bo łatwo ją stracić. Nie zakochuj się w charakterze bo on też może się zmienić. Zakochaj się w oczach. Tylko one przez całe życie pozostaną tak samo piękne. W oczach jest ukryta prawda o człowieku.

1 645 wyświetleń

Czy ja jestem wścibska

Kasiu, czemu jesteś taka przygnębiona? - Moja siostra twierdzi, że jestem wścibska. - Powiedziała ci to? - Nie, przeczytałam to w jej pamiętniku.

812 wyświetleń

Mamo, mamo nalej mi zupy.

- Mamo, mamo nalej mi zupy. - Posłuchaj. To, że sypiam z twoim ojcem nie znaczy, że masz mówić do mnie MAMO. - To jak mam mówić? - Normalnie: Andrzej!

2 077 wyświetleń