Kawały, dowcipy, humor, związek, besty, memy, mem (25156)

Memy o tematyce: kawały, dowcipy, humor, związek, besty, memy, mem, żarty, dowcip, śmieszne, śmieszne obrazki, kawał, żart, małżeństwo, sentencje, obrazki, aforyzmy, cytaty o życiu, doświadczenie, cytat, życie, przemijanie, czas, cytaty, błędy, pragnienia, walka, spełnienie, marzenia, wytrwałość, szczęście, wspieranie, pomaganie, pomoc, wsparcie, uczucie, egoizm, miłość, zaborczość, cytaty o miłości, uczucia, poświęćenie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Pożółkły liść przypomniał mi, ile to lat minęło

Pożółkły liść przypomniał mi, ile to lat minęło. Zgubionych chwil przez palce przepłynęło. I nie mam żalu w sobie dziś, choć wiele przegapiłam. Nie raz, nie dwa ten sen się śni, że wciąż naiwna byłam. Popełniam błędy nieświadomie, za jakiś czas się pewnie dowiem. I znów przeżyję rozczarowanie, bo przecież ludzie dobrzy są, choć czasem zwykli dranie.

574 wyświetleń

Szczęście, pomoc, wsparcie

Nie mamy prawa cieszyć się szczęściem, jeśli nie tworzymy go dokoła nas, podobnie jak nie możemy używać bogactw, których nie wypracowaliśmy.

654 wyświetleń

Kochać to także pozwolić komuś odejść

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

872 wyświetleń