Śmieszne obrazki, mem, kamil, kamilstoch, humor (243887)

Memy o tematyce: śmieszne obrazki, mem, kamil, kamilstoch, humor, śmieszne, wypadek, skoki, śmieszne teksty, besty, stoch, upadek, memy, lubię to, melanż, picie, reklama, piwo, marka, świeczka, kobieta, komputer, steryna, cytaty o miłości, uczucie, miłość, sentencje, wyznanie miłosne, aforyzmy, cytat, uczucia, obrazki, cytaty, przyjaciółka, te mysli, zaufanie, poświęcenie, czas, oddanie, przyjaciel, przyjaciółki, przyjaźń, te.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kocham go. I kochać będę choćby on kochać mnie przestał.

Może to głupie, śmieszne, niemożliwe szczególnie kiedy tak często widzisz, jak przez tego dupka płaczę, jak czasem moje ciało rozsadza od środka i próbuję stłumić te uczucia niepewności, ale kocham go. I kochać będę choćby on kochać mnie przestał.

479 wyświetleń

Poświęć czas dla przyjaciela...

Poświęcony czas przecież nic nie kosztuje. Poświęć czas dla przyjaciela, lepiej wtedy się poczujesz. Dbaj o swoją przyjaźń jak o największy skarb świata. Dbaj o przyjaciela tak, jak o własnego brata. Brata, który zawsze ma dla Ciebie pełne zaufanie. Brata, który będzie z Tobą, cokolwiek się stanie. Więc pamiętaj że, przyjaciel częścią Ciebie jest...< 3!.

4 247 wyświetleń