Memy, daniels, kobieta, kwejk, jack, obrazki, cytaty o życiu, życie, facet (242571)

Memy o tematyce: memy, daniels, kobieta, kwejk, jack, obrazki, cytaty o życiu, życie, facet, sentencje, cytat, aforyzmy, mężczyzna, mem, besty, cytaty, czas, demolka, zmiany, przemijanie, ideały, myśli, przemyślenia, rozmyślanie, te myśli, sieć, przeszłość, blizny, odwrót, cukierki, śmieszne obrazki, mm, śmieszne teksty, humor, śmieszne, słodycze, przyjaźń, te mysli, lovsy, przyjaciółki, przyjaciel, cytaty o przyjaźni,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Czasami musisz zamknąć rozdział

Czasami musisz zamknąć rozdział. Nieważne ile stron Ci pozostało, nieważne jak bardzo był ciekawy, po prostu go kończysz. Jeśli tego nie zrobisz to skończysz z psychicznymi bliznami, których tak łatwo nie wymażesz.

307 wyświetleń

Spotkajmy się w tym samym dniu, w tym samym mieście

I teraz chcę prosić Ciebie o jedno. Spotkajmy się w tym samym dniu, w tym samym mieście i w tym samym miejscu. Być może będzie tak samo jak wtedy. Tylko błagam. Bez żadnego zakochania. Nie chcę przechodzić przez to i cierpieć. Dobra.? ;( Ja po prostu mam cholerną potrzebę Ciebie zobaczyć, rozumiesz. !!?? Przytulić się do Ciebie jak najmocniej i wypłakać Ci się w ramię. BŁAGAM CIĘ. !!!!!!!! ;( Nie ignoruj tego. !!!!!! ;(

237 wyświetleń