Śmieszne obrazki, śmieszne, prysznic (232777)

Memy o tematyce: śmieszne obrazki, śmieszne, prysznic, zboczone, besty, śmieszne teksty, relaks, humor, sex, seks, memy, mem, browar, dowcipy, żart, dowcip, wypadek, kawał, żarty, piwo, kawały, prezent, dzień babci, te myśli, te mysli, kwejk, lovsy, sentencje, cycki, koń, obrazki, samotność, odrzucenie, zapomnienie, aforyzmy, przyjaciółka, przyjaciółki, cytaty, przyjaźń, cytat, fałsz, obłuda, przyjaciele, przyjaciel, cytaty o.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

W browarze był wypadek i pani mąż zginął

Kobieta słyszy dzwonek do drzwi. Po chwili otwiera je i widzi kolegę męża, który pracuje z mężem w browarze. - Mam dla pani złą wiadomość. W browarze był wypadek i pani mąż zginął. - O Boże! Jak to się stało? - Wpadł do kadzi z piwem i się utopił. Kobieta pyta przez łzy: - Ale czy przynajmniej miał szybką śmierć? - Obawiam się, że nie. Zanim utonął, wyłaził z kadzi pięć razy, żeby się odlać...

663 wyświetleń

A miłość była tylko dodatkiem.

Czasem się przytulali. Czasem się całowali. Czasem wychodzili do parku na spacer. Czasami rozmawiali ze sobą. Kochali się zawsze, kiedy się spotykali. A miłość była tylko dodatkiem.

2 042 wyświetleń

Nie milcz, bo niszczę się nadzieją, że jeszcze kiedyś się odezwie

Napisz mi spierrdalaj. Napisz, żebym dała Ci spokój, że nic już dla Ciebie nie znaczę, a będzie mi łatwiej nie myśleć, nic nie czuć. Będzie łatwiej pogodzić się z tym, co się wydarzyło. Ale nie milcz, bo niszczę się nadzieją, że jeszcze kiedyś się odezwiesz.

654 wyświetleń

W tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas

W tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas, który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście, czy rozmawialiście. Chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdajesz sobie sprawę, jak bardzo chciałabyś, by ta osoba była teraz przy tobie.

1 963 wyświetleń

Oddałam Ci tyle miesięcy swojego życia

Oddałam Ci tyle miesięcy swojego życia, więc zabierz je, nie oddawaj, nie wracaj razem z nimi. Nie potrzebuję ich, nie chcę do nich wracać. Nie wzbogacisz się na nich, a ja bez nich nie zbiednieję.

308 wyświetleń