Obrazki, cytat, uczucia, besty, kolory, miłość, cytaty o miłości (231427)

Memy o tematyce: obrazki, cytat, uczucia, besty, kolory, miłość, cytaty o miłości, ludzie, sentencje, cytaty, mem, aforyzmy, memy, zauroczenia, te myśli, błędy, lovsy, wybranek, te mysli, śmieszne, pogoda, ponuro, śmieszne teksty, zimno, śmieszne obrazki, humor, szaro, kwejk, całowanie, przytulanie, demotywator, demotywatory, pomoc, zwierzęta, demot, gif, empatia, tęsknota, rozmyślenie, dowcipy, żarty, kawały, żart, kawał,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Ludzie zauważają kolory dnia jedynie na jego początku i końcu

Ludzie zauważają kolory dnia jedynie na jego początku i końcu, choć dla mnie jest oczywiste, że zmieniają się one z każdą chwilą, w całej mnogości odcieni i tonacji. Jedna godzina może się składać z tysięcy różnych barw. Woskowych żółcieni i chmurnych błękitów. Mrocznych ciemności.

371 wyświetleń

Kobieta i parkowanie

Kobieta wraca do domu nad ranem. Zaspany i wkurzony mąż otwiera jej drzwi: - Gdzie byłaś? Miałaś wrócić od koleżanki o 21 a jest 2 w nocy? - Parkowałam...

659 wyświetleń

Siedzi sobie dwóch żulików, siorbią winko...

Siedzi sobie dwóch żulików, siorbią winko i jeden czyta na głos gazetę: - Tu piszą, że picie alkoholu skraca życie o połowę... Ile masz lat Stefan? - 30. - No widzisz, jakbyś nie pił miałbyś teraz 60!

3 467 wyświetleń