Mem, związek, uczucia, besty, lovsy, rozstanie, cytaty o miłości, aforyzmy, memy (230366)

Memy o tematyce: mem, związek, uczucia, besty, lovsy, rozstanie, cytaty o miłości, aforyzmy, memy, obrazki, te myśli, zakochanie, miłość, sentencje, cytaty, te mysli, cytat, kaczka, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, śmieszne, pieseł, pies, humor, cierpienie, pustka, rozpacz, uczucie, samotność, ból, spełnienie, pragnienia, zerwanie, gif, wolny, radość, zmiana, demotywator, łóżko, demotywatory, demot, śniadanie, dowcipy,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Widziałam w Tobie same zalety, zero wad...

Widziałam w Tobie same zalety, zero wad. Byłeś idealnym chłopakiem. Kochałam Cię. Wierzyłam w każde Twoje słowo. Zawsze wybaczałam. Byłeś dla mnie jak narkotyk. Ale to już przeszłość. Już Cię nie kocham. Choroba zwana miłością minęła. Przekonałam się jaki jesteś na prawdę. Wreszcie poznałam Ciebie, tego prawdziwego. Przejrzałam na oczy. I wiesz co? Sama się sobie dziwię, że mogłam kochać takiego skurwiela jak Ty.

1 013 wyświetleń

Jadą dwie blondynki pociągiem. Jedna częstuje drugą bananem

Jadą dwie blondynki pociągiem. Jedna częstuje drugą bananem, zaczynają jeść i... w tym momencie pociąg wjeżdża do tunelu. Po kilku sekundach w ciemnościach rozlega się głos: - Próbowałaś już swojego banana? - Nie, jeszcze nie zdążyłam. - To nie próbuj. Ja od swojego oślepłam!

192 wyświetleń