Besty, śmieszne obrazki, sypialnia, śmieszne, humor, kluski, memy, para (22827)

Memy o tematyce: besty, śmieszne obrazki, sypialnia, śmieszne, humor, kluski, memy, para, śmieszne teksty, kulinaria, mem, kwejk, fajne, słodziaki, kociaki, życie, koty, kot, te myśli, lovsy, cytaty o życiu, cytat, aforyzmy, rzeczywistość, obrazki, cytaty, sentencje, film, najlepsze, filmy, uczucia, cytaty o miłości, samotność, miłość, razem, bliskość, tęsknota, święta, demotywatory, demotywator, demot, ocenianie, słabości, te.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół, i nie ma Cię

Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół, i nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół. I nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce. Ale kocham Cię, wciąż Cię kocham kurwa i nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne...

1 267 wyświetleń

Głupcem jest ten kto ocenia innych znając tylko

Głupcem jest ten kto ocenia innych znając tylko zakończenie historii, a nie poznając jej od początku. Głupcem jest ten kto ocenia innych ale nie założył ich butów i nie przeszedł tej drogi co oni. Głupcem bywa też ten, kto nie potrafi się przyznać do własnych błędów i słabości, a widzi całe zło w innych.

1 575 wyświetleń