Mem, sentencje, wiara, cytaty, obrazki, aforyzmy, memy, życie, nadzieja (224927)

Memy o tematyce: mem, sentencje, wiara, cytaty, obrazki, aforyzmy, memy, życie, nadzieja, cytat, besty, cytaty o życiu, śmieszne, kwejk, śmieszne obrazki, sprzątanie, śmieszne teksty, pice, humor, wino, brak chęci, chęci, nerwy, przeprosiny, myślenie, pofakcie, te mysli, miłość, lovsy, wzajemność, łóżko, uczucia, spanie, cytaty o miłości, kawał, żarty, kawały, jasiu, jaś, żart, jasio, dowcipy, dowcip, babcia, demotywator,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich

Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich objęciach, ociera mi łzy i mówi, że dziś, jutro, za dwa dni wszystko będzie dobrze, a ja jestem na tyle szalona, że ośmielam się w to wierzyć.

1 098 wyświetleń

Jasiu u babci

- Kto z was zrobił dobry uczynek? - Mnie udały się dwa. - Jakie Jasiu? - W sobotę pojechałem do babci i babcia bardzo się ucieszyła. - A drugi? - W niedzielę wyjechałem od babci i babcia ucieszyła się jeszcze bardziej.

1 729 wyświetleń

Pestki i policjant

Siedzi facet na ulicy obok kosza z pestkami z jabłek. Podchodzi policjant i pyta: -Co tam masz? -Sprzedaję pestki z jabłek. -A do czego służą?... -Po zjedzeniu jednej człowiek staje się mądrzejszy. -A po ile je sprzedajesz? -15 zł za sztukę. -Daj mi jedną. Policjant zjadł pestkę, pomyślał i mówi: -Poczekaj chwilę! Za 15 zł mogłem kupić kilka kilo jabłek i mieć z nich mnóstwo pestek zamiast jednej! -Widzi Pan? Już poskutkowało. -Rzeczywiście. Daj jeszcze dwie.

772 wyświetleń