Śmieszne teksty, mem, besty, łekkend, impreza (223190)

Memy o tematyce: śmieszne teksty, mem, besty, łekkend, impreza, śmieszne obrazki, picie, kwejk, humor, zgon, melanż, memy, śmieszne, weekend, niepowodzenia, aforyzmy, obrazki, przygody, sentencje, cytat, cytaty, cytaty o życiu, życie, widzenie, różnice, spojrzenie, rzecz, wyobrażenie, udawanie, ukrywanie, samopoczucie, smutek, dowcip, pszczoły, czech, żart, niemiec, dowcipy, kawały, polak, żarty, kawał, kochać, płacz, miłość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Polak, Czech i Niemiec - rój pszczół

Polak, Czech i Niemiec idą korytarzem. Nagle zobaczyli rój pszczół. Przechodzi Niemiec - cały pogryziony. Przechodzi Czech - cały pogryziony. Przechodzi Polak z jednym ugryzieniem na policzku. Reszta się pyta: - Co się stało? - Zabiłem jedną a reszta poszła na pogrzeb.

545 wyświetleń

To jest właśnie ideał chłopaka dla dziewczyny

To jest właśnie ideał chłopaka dla dziewczyny: 1. Gdy odchodzę od niego obrażona - Idzie za mną. 2. Gdy patrzę na jego usta - Całuje mnie. 3. Gdy go popycham i biję - Chwyta mnie i nie puszcza. 4. Gdy zaczynam do niego przeklinać - Całuje mnie i mówi,że kocha. 5. Gdy jestem cicha - Pyta, co się stało. 6. Gdy go ignoruję - Poświęca mi swoją uwagę. 7. Gdy go odpycham - Przyciąga mnie do siebie. 8. Gdy mnie widzi w najgorszym stanie - Mówi, że jestem piękna. 9. Gdy zaczynam płakać - Przytula mnie i nie odzywa się słowem. 10. Gdy widzi jak idę - Podkrada się za mną i przytula. 11. Gdy się boję - Ochrania mnie. 12. Gdy kładę głowę na jego ramieniu - Nachyla się i mnie całuje. 13. Gdy kradnę jego ulubioną bluzę - Pozwala mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy. 14. Gdy mu dokuczam - On też mi dokucza,i robi, że się śmieję. 15. Gdy nie odzywam się przez długi czas - Zapewnia mnie, że wszystko będzie dobrze. 16. Gdy patrzę na niego z wątpliwością - Uzasadnia. 17. Gdy łapię go za rękę - Łapie moją i bawi się moimi palcami. 18. Gdy zdradzam mu sekret - Zatrzymuje go dla siebie. 19. Gdy patrzę mu w oczy - Nie patrzy w inną stronę, póki ja tego nie zrobię. 20. Gdy za nim tęsknie - Wie, że mnie to boli w środku. 21. Gdy mówię, że to koniec - On wie, że dalej chcę, żeby był mój. 22. Gdy przybiegam do niego z płaczem - Pierwsza rzecz, którą mówi to: Co się stało Kochanie?

10 713 wyświetleń