Śmieszne obrazki, besty, fajne, humor, memy, świat (217116)

Memy o tematyce: śmieszne obrazki, besty, fajne, humor, memy, świat, rzeczywistość, samopoczucie, śmieszne teksty, kwejk, śmieszne, życie, mem, wódka, lany poniedziałek, śmigus dyngus, picie, melanż, nienawiść, samoocena, toksyczność, jad, dystans, zmiana, te myśli, demotywatory, uśmiech, demotywator, miłość, uczucia, kocham, otulanie, cytat, aforyzmy, obrazki, sentencje, cytaty o miłości, gif, całowanie, cytaty, demot, cytaty.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Ja kocham Go za wszystko...

Ja kocham Go za wszystko. Za to kim jest, za to co robi, w jaki sposób się uśmiecha. Za to jaką delikatnością otula mnie swoim ramieniem, za to, gdy całuje moje usta, za to jak ociera moje łzy z policzka. Za wszystko.

4 924 wyświetleń

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli Cię...

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli Cię kocha to Cię znajdzie choćbyś nie wiem gdzie była zdobędzie Cię nawet spod ziemi. A jak mu będziesz pomagać to choćbyś podała się na srebrnej tacy nic z tego nie będzie.

1 440 wyświetleń

Mamo, mamo nalej mi zupy.

- Mamo, mamo nalej mi zupy. - Posłuchaj. To, że sypiam z twoim ojcem nie znaczy, że masz mówić do mnie MAMO. - To jak mam mówić? - Normalnie: Andrzej!

1 771 wyświetleń