Humor, śmieszne obrazki, memy, obóz, śmieszne, śmieszne teksty, dziecko (216424)

Memy o tematyce: humor, śmieszne obrazki, memy, obóz, śmieszne, śmieszne teksty, dziecko, besty, kolonie, żydzi, gestapo, żyd, komiks, mem, te mysli, sentencje, miłość, cytaty, wszędzie, całowanie, aforyzmy, cytaty o miłości, lovsy, uczucia, walentynki, obrazki, zawsze, cytat, blondynka, cycek, pocałunek, nieśmiałość, kwejk, na rybach, picie, melanż, zgon, łuk, pomyłka, kot, pizza, dostawa, koteł, bzykanie, demotywatory,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nieśmiała blondynka

A: No i wtedy pocałowałam go w usta. Potem położyłam sobie jego rękę na cycku! B: Oh łał omajgad niesamowite !!! A: Postanowiłam iść na całość - pchnęłam go na szafę i zgwałciłam ze szczególnym okrucieństwem! B: Niemożliweee B: A powiedziałaś mu wreszcie, że go kochasz? A: No co ty, jestem zbyt nieśmiała.

5 184 wyświetleń

Wklej to na tablicę osoby z którą piszesz...

Wklej to na tablicę osoby z którą lubisz pisać na facebooku i rozmawiać, która dzięki rozmowom wywołuje Twój uśmiech niech wie że jednak fajnie że jest pomimo tego, że czasem jest nienormlna xD

4 403 wyświetleń

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

790 wyświetleń