Przyjaciele, mem, cytaty, cytat, besty (210623)

Memy o tematyce: przyjaciele, mem, cytaty, cytat, besty, przyjaciółka, bliskość, przyjaźń, przyjaciel, zaufanie, przyjaciółki, cytaty o przyjaźni, siostry, obrazki, sentencje, siostra, memy, kwejk, zrozumienie, aforyzmy, sen, humor, przebudzenie, śmieszne teksty, śmieszne, kłamstwo, fajne, śmieszne obrazki, miłość, ból, lovsy, te myśli, uczucia, próby, te mysli, cytaty o miłości, cierpienie, cytaty o życiu, życie, cisza,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Łechtaczka to czy to arbuz

Przychodzi ginekolog do neurologa w poradni Ginekolog: Jędruś mówię Ci coś niesamowitego. Mam pacjentkę w gabinecie co ma łechtaczkę jak arbuz.. Neurolog: Co ty niemożliwe. Ginekolog: No choć zobacz. Neurolog: Nie mam czasu mam pełno pacjentów. Ginekolog: No chodź na chwilę Idą do gabinetu ginekologa, a tam pacjentka leży na fotelu, ale na oko neurologa łechtaczka całkiem normalna: Neurolog: no przecież normalna. Ginekolog: No, ale spróbuj...

1 121 wyświetleń

Przychodzi Kasia do domu cała brudna

Przychodzi Kasia do domu cała brudna!! - Dziecko jak Ty wyglądasz! Twoja bluzeczka i nowy berecik! - No bo widzisz mamusiu chłopcy grali nim w piłkę. - A Ty nic? - Jak to nic? STAŁAM NA BRAMCE!!!

817 wyświetleń