Śmieszne obrazki, memy, selfie, besty, mem, śmieszne, humor (209866)

Memy o tematyce: śmieszne obrazki, memy, selfie, besty, mem, śmieszne, humor, zdjęcie, śmieszne teksty, te myśli, cytaty o życiu, aforyzmy, czas, sentencje, przemijanie, życie, cytat, lovsy, cytaty, te mysli, obrazki, zboczone, dupa, zapytaj, urodziny, demot, demotywatory, przetrwanie, zasady, demotywator, walka, zniszczenie, kulty, rozwalanie, burzenie, problemy, rozwiązania, towarzystwo, ludzie, destrukcja, moda, styl,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

W jakim miesiącu się urodziłaś

W którym miesiącu masz urodziny?\n1. W styczniu rodzą się pesymiści,\n2. W lutym sportowcy,\n3. W marcu perfekcjoniści,\n4. W kwietniu filmowcy,\n5. W maju artyści,\n6. W czerwcu kujony,\n7. W lipcu optymiści,\n8. W sierpniu zwariowani,\n9. We wrześniu ostrożni,\n10. W październiku leniwi,\n11. W listopadzie hojni,\n12. W grudniu wrażliwi.

4 119 wyświetleń

Apel do kobiet! Drogie Panie!

Apel do kobiet! Drogie Panie! Nie ma potrzeby szykować się do wyjścia tak długo. Jeśli zakładacie krótką spódniczkę, to dziewięciu na dziesięciu mężczyzn nie zauważy, czy wasza torebka pasuje do waszych butów. A przecież nie warto stroić się dla jednego geja...

1 973 wyświetleń