Memy, zauroczenie, cytaty o miłości, lovsy, besty, zakochanie (207591)

Memy o tematyce: memy, zauroczenie, cytaty o miłości, lovsy, besty, zakochanie, obrazki, wyznanie miłosne, chemia, sentencje, aforyzmy, cytaty, te myśli, te mysli, mem, miłość, uczucia, cytat, bliskość, przyjaciółki, cytaty o przyjaźni, przyjaciele, wsparcie, przyjaciółka, przyjaciel, zrozumienie, przyjaźń, śmieszne, na zająca, śmieszne teksty, humor, demotywatory, zboczone, wielkanoc, pozycja, śmieszne obrazki, kwejk, fejs,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Więc mówisz...

Więc mówisz... ...ze raz Ci się nie udało i już się poddałeś? Nie trafiłem do kosza podczas mojej kariery ponad dziewięć tysięcy razy. Przegrałem niemal trzysta meczów. Dwadzieścia trzy razy to do mnie należało oddanie decydującego rzutu i nie trafiłem. Ponosiłem w życiu porażkę za porażką. I właśnie dlatego odniosłem sukces... Michael Jordan

3 461 wyświetleń

Jeśli zechcesz odejść nie zapomnij się pożegnać

Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij się pożegnać. I bez względu na to, co łączyło Cię z tym człowiekiem, nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas nie zasługuje na takie zakończenie. Gdy emocje już opadną, miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy, nim odejdziesz na zawsze.

1 171 wyświetleń