Motyle, miłość, cytat, aforyzmy, cytaty (206647)

Memy o tematyce: motyle, miłość, cytat, aforyzmy, cytaty, stan, mem, cytaty o miłości, uczucia, kolana, besty, memy, sentencje, obrazki, serce, myśli, te myśli, wyznanie miłosne, te mysli, lovsy, zaangażowanie, związek, laski, śmieszne, humor, mysz, piski, śmieszne obrazki, demotywator, śmieszne teksty, demot, kwejk, walenty, walentynka, walentynki, 14luty, fajne, dowcip, numerek, kawał, kartofelki, żart, kartofle, worki,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

A TY MASZ NA MNIE WYJEBANE!

Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego do jakiego stanu mnie doprowadzasz! Moje serce przez Ciebie chce wybuchnąć, moje kolana przez Ciebie same się uginają, w brzuchu mam stado motyli, moje myśli są pełne Ciebie. A TY MASZ NA MNIE WYJEBANE!

3 616 wyświetleń

Kartofelki! Kartofelki

Ojciec z synem handlują kartoflami po osiedlach. Zajeżdżają na podwórko i wołają Kartofelki! Kartofelki! Z drugiego pietra babeczka si wychyla, ze chce. - Ile? - Cztery worki. - Synu idź - mówi ojciec. Na gorze babka pyta: Dobra. Ile place? - 200 zł. - Hmm, nie mam tyle, ale pan jest dorosły, mi tez niczego nie brakuje, może szybki numerek? - Hmmm, wie pani, musiałbym się skonsultować z tatą. - Ale, no wie pan, przecież pan jest dorosły, po co takie pytania? - Jednak wolałbym zapytać. - Ale dlaczego? - No wie Pani... w zeszłym roku tak 8 ton przejebaliśmy.

817 wyświetleń

KOCHAM CIĘ...

Mówiąc komuś: Kocham Cię, musisz pamiętać, że to coś więcej niż dwa słowa. To wyznanie, które zobowiązuje do tego, byś potrafił się poświęcać dla tej osoby bezgranicznie i zawsze miał dla niej czas.

3 237 wyświetleń