Humor, wolne, zabawa, picie, memy, wyjebane (206038)

Memy o tematyce: humor, wolne, zabawa, picie, memy, wyjebane, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, weekend, łikend, besty, mem, śmieszne, zazdrość, wyznanie miłosne, obrazki, uczucia, cytat, facebook, wklejka, miłość, cytaty, tablica, fejs, te myśli, sentencje, aforyzmy, lovsy, cytaty o miłości, kot, koteł, kotek kociak, słodziak, muzyka, wspomnienia, przywiązanie, cierpienie, zasady, autostrada, żarty, dowcipy, kawały, żart,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Miłość, cierpienie, uczucia, wspomnienia

Każdy z nas ma osobę, której chce powiedzieć: nie odchodź. Każdy z nas kogoś kocha. Każdy z nas przez kogoś cierpi, cierpiał lub cierpieć będzie. Każdy z nas ma uczucia, nawet jeśli ukryte gdzieś głęboko na dnie. Każdy z nas ma wspomnienia, które, gdy się pojawiają, przyprawiają o łzy.

958 wyświetleń

Uwaga! Jakiś wariat na autostradzie

Facet jedzie samochodem i słyszy w radiu dla kierowców: -Uwaga! Jakiś wariat na autostradzie A4 jedzie pod prąd... Słysząc to, odzywa się: -Jeden wariat? Są tu ich tysiące...

777 wyświetleń

Przytulanie to najlepsze lekarstwo na...

Przytulanie to najlepsze lekarstwo na: depresje, smutek, ból, doła, złamane serce, zimno, samotność, niezrozumienie, szlaban, złe oceny, rozczarowanie Uwaga! Lekarstwo to działa tylko do momentu, kiedy osoba przytulająca nie puści...

4 429 wyświetleń

Najpiękniejsze relacje w naszym życiu

Najpiękniejsze relacje w naszym życiu to te, których nikt się nie spodziewał. Te, które wzbudzają takie zdumienie, że masz ochotę powiedzieć o nich światu. Przecież podświadomie czujesz, że takie uczucia trzeba wykrzyczeć. Najpiękniejsze relacje to te, o których sam myślisz: cholera, kto by pomyślał?

834 wyświetleń

Przychodzi pacjent do dentysty

Przychodzi pacjent do dentysty: - Ależ od pana czuć alkohol! mówi oburzony stomatolog. - To dlatego, że przykładałem go sobie na bolący ząb! - A od dawna boli? - No, już jakieś cztery lata.

928 wyświetleń

Mama wie najlepiej

Mama wie najlepiej. Mamo jak się nazywa sytuacja, kiedy jakaś dziewczyna chce być w centrum zainteresowania? BUKAKKE

634 wyświetleń