Śmieszne teksty, samozachwyt, śmieszne (202104)

Memy o tematyce: śmieszne teksty, samozachwyt, śmieszne, memy, mem, facebook, gusta, upodobania, śmieszne obrazki, kwejk, tablica, besty, fejs, narcyzm, te myśli, wklejka, humor, zmęcz, zmęczenie, praca, lenistw, obowiązki, fajne, cytaty o miłości, aforyzmy, cytaty, miłość, zakochanie, cytat, uczucia, wyznanie miłosne, obrazki, sentencje, odchudzanie, demotywator, kobieta, kobiety, brzuch, cycki, demot, piersi, ściąganie, ból,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Wiesz jak kto jest?

Wiesz jak kto jest kiedy każdy Cie po kolei zostawia, kiedy nie masz już siły na dalsze działanie? Kiedy ciężko stawiać każdy krok w stronę świata, kiedy myślisz, że może być dobrze a wszystko wali Ci się na głowę? Kiedy osoby, które były dla Ciebie wszystkim dziś Cię zostawiają? Wiesz jak kto jest?

500 wyświetleń

Ale chyba znajdziesz we mnie powód aby mnie pokochać

Za dużo przeklinam. za mało słucham innych. zbyt wiele czasu spędzam na opierdzielaniu się. sarkazm to moje drugie imię, a ironię mam w małym palcu. nie jestem zbyt mądra i piękna, ale jakoś sobie z tym radzę. czasami jestem infantylna i rzadko cokolwiek mi się udaje. ale chyba znajdziesz we mnie powód aby mnie pokochać.

1 035 wyświetleń