Memy, sraka, mem, kwejk, śmieszne teksty, besty, śmieszne obrazki (200177)

Memy o tematyce: memy, sraka, mem, kwejk, śmieszne teksty, besty, śmieszne obrazki, kakao, czekolada, śmieszne, humor, komiks, coto, bobas, dzidziuś, namiętność, pożądanie, dzikość, uczucia, cytat, cytaty o miłości, sentencje, aforyzmy, obrazki, cytaty, oddanie, miłość, poświęcenie, zaangażowanie, porażka, walka, sny, dowcip, żarty, zboczone, nagie, żart, kawały, dowcipy, dziewczęta, kawał, doktor, tęsknię, tęsknota,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Każdej nocy śnią mi się nagie dziewczęta

- Panie doktorze, każdej nocy śnią mi się nagie dziewczęta, jak wbiegają i wybiegają z pokoju. - I chce pan, żeby ten sen się nie pojawiał? - Nie, tylko chciałem spytać, co zrobić, żeby one tak nie trzaskały drzwiami.

481 wyświetleń

Uzależnisz się od tego gnoja

Omota Cię, będzie Ci dawał słodkie pocałunki, spędzał z Tobą multum czasu, zwierzał Ci się, mówił jak bardzo Cię kocha. A Ty? Uzależnisz się od tego gnoja, który za kilka miesięcy i tak będzie bajerował nową zdobycz.

321 wyświetleń

Ty mi się najbardziej podobasz

Żona pyta męża: - Kochanie, jakie kobiety podobają Ci się najbardziej, piękne czy mądre? Mąż odpowiada: - Ani takie, ani takie. Ty mi się najbardziej podobasz.

644 wyświetleń