Memy, chemia, dopasowanie, sentencje, związek, lovsy (199933)

Memy o tematyce: memy, chemia, dopasowanie, sentencje, związek, lovsy, te myśli, uczucia, cytaty, aforyzmy, besty, miłość, obrazki, zakochanie, cytat, cytaty o miłości, mem, dowcip, śmieszne obrazki, kawał, pieniądze, kawały, dowcipy, żona, żarty, podkradanie, żart, śmieszne, humor, problemy, życie, cytaty o życiu, kłopoty, sytuacja, kwejk, śmieszne teksty, szaro, prośba, pogoda, ponuro, jesień, deszcz, napad, czarnobyl, jaś,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Żona stale przeszukiwała kieszenie

W biurze pyta kolega kolegi: - Co wycinasz z gazety? - Notatkę o tym, jak mąż zamordował żonę, bo mu stale przeszukiwała kieszenie. - I co masz zamiar zrobić z tym wycinkiem? - Schowam do kieszeni.

599 wyświetleń

Śmiej się, kiedy tylko możesz, przepraszaj

Śmiej się, kiedy tylko możesz, przepraszaj, kiedy powinnaś i odpuszczaj, kiedy jesteś pewna, że nie możesz już nic zmienić. Życie jest zbyt krótkie na bycie jakkolwiek inną, niż szczęśliwą.

998 wyświetleń

Cała należysz do mnie, aniele

A teraz, kiedy już cię mam, przeraża mnie jedynie myśl, że znów mógłbym znaleźć się w takiej sytuacji. Że znów z całej siły mógłbym cię pragnąć i nie mieć nadziei na to, że to pragnienie można zaspokoić. Cała należysz do mnie, aniele. Nie pozwolę, by cokolwiek to zmieniło.

432 wyświetleń