Życzenia, żarcie, mem, cycki, gruba dupa, piersi, dieta, śmieszne obrazki (197178)

Memy o tematyce: życzenia, żarcie, mem, cycki, gruba dupa, piersi, dieta, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, styl, święta, humor, uroda, śmieszne, memy, figura, besty, sylwetka, talia, odchudzanie, kobieta, sentencje, cytaty o miłości, miłość, mężczyzna, obrazki, cytat, cytaty, zaloty, rozstanie, uczucia, szacunek, związek, aforyzmy, wklejka, pocałujmnie, chcica, całowanie, kwejk, razem, bliskość, brak, samotność, blisko,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Chłopak i dziewczyma - miłość, związki...

CHŁOPAK: Kotku, jesteś wyjątkowa, obiecuję nigdy o Tobie nie zapomnę. DZIEWCZYNA: Ojej, Skarbie, naprawdę, nigdy w życiu? CHŁOPAK: Obiecuję, nigdy, jesteś moim życiowym spełnieniem, zawsze będziesz głęboko w moim sercu. DZIEWCZYNA: Mam nadzieję, ufam Ci :* 4 DNI PÓŹNIEJ DZIEWCZYNA: Hej, skarbie, ostatnio w ogóle się nie widujemy CHŁOPAK: Wiesz... nie mam teraz czasu DZIEWCZYNA: Ale jak to?! Przecież Kochanie, już nie chcesz ze mną być? Nie kochasz mnie? CHŁOPAK: Nie zrozum mnie źle, już nie czuję tego co wtedy DZIEWCZYNA: Ale obiecałeś, że będziesz kochał..., że nie zapomnisz, Kotku!! obiecałeś.. CHŁOPAK: Nie mów do mnie kotku, najlepiej o mnie zapomnij ja też się postaram DZIEWCZYNA: Ale wszystko co było między nami, to nic nie znaczy dla Ciebie? CHŁOPAK: Proszę, nie wracajmy do przeszłości....

4 376 wyświetleń

Na lekcji Jasio podnosi rękę do góry

Na lekcji Jasio podnosi rękę do góry. Pani pyta: - Jasiu, co chcesz powiedzieć? - Bo proszę Pani... ten chłopak, co siedzi obok w ławce zjebaał się i strasznie śmierdzi. Pani załamała ręce i mówi: - Jasiu, tak brzydko się nie mówi. Można powiedzieć, że kolega puścił bąka. Zapamiętaj to sobie. - Dobrze... Po kilku minutach Jasio podnosi rękę. - Jasiu, co znowu chciałeś? - Proszę pani, ten kolega co przedtem puścił bąka, znowu się zjebaał.

449 wyświetleń