Mem, besty, humor, polewanie (196358)

Memy o tematyce: mem, besty, humor, polewanie, śmieszne teksty, wódka, śmieszne, memy, śmieszne obrazki, melanż, picie, cytaty, wyznanie miłosne, uczucia, cytaty o miłości, te myśli, cytat, tablica, wklejka, oczekiwanie, obrazki, facebook, miłość, fejs, aforyzmy, sentencje, te mysli, lovsy, kociak, koteł, tęsknota, tęsknię, samotność, kot, kotek, zboczone, bluzka, cycki, spodnie, dupa, zraniona, wzajemność, samotna, rozstania,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kochaj mnie taką jaką jestem. Kochaj mnie...

Kochaj mnie taką jaką jestem. Kochaj mnie codziennie. Kochaj mnie za to, że jestem inna. Kochaj mnie za moją szczerość, kaprysy, spontaniczność i wszystkie wady. Kochaj mnie nie tylko w spódniczce ale też w mojej ulubionej bluzie. Kochaj mnie tak jak ja kocham Ciebie.

3 984 wyświetleń

Urodziny: wypowiedz życzenie

Urodziny. - A teraz kochanie wypowiedz życzenie. - Jak dorosnę chciałabym grać w filmach i być gwiazdą. - Sasha, szykuj dupę do kolejnej sceny

1 543 wyświetleń

Każdego dnia zastanawiam się, czy Ty jeszcze o mnie

Każdego dnia zastanawiam się, czy Ty jeszcze o mnie pamiętasz? Czy wspominasz tak samo, jak ja te chwile, w których byliśmy tak cholernie szczęśliwi? Czy czasami żałujesz, że to wszystko tak marnie się skończyło? Czy zdarzają się dni, w których jednak za mną tęsknisz? Czy myślisz o mnie wieczorem, zanim zaśniesz? Czy masz czasem tak, że chciałbyś do mnie zadzwonić, ale nie masz pojęcia co powiedzieć? Czy jeszcze w jakimś stopniu się dla Ciebie liczę? Czy czasem, w chwili słabości, chciałbyś wrócić, ale boisz się mojej reakcji? Powiedz mi, czy nie radzisz sobie, tak samo jak ja?

1 427 wyświetleń