Kwejk, śmieszne teksty, śmieszne, życie (19499)

Memy o tematyce: kwejk, śmieszne teksty, śmieszne, życie, mem, memy, śmieszne obrazki, besty, bezradność, humor, cytaty, tęsknota, cytaty o miłości, cytat, uczucia, obrazki, miłość, sentencje, aforyzmy, rozstanie, powroty, zima, wiosna, weekend, flaszeczka, picie, melanż, tablica, wyznanie miłosne, facet, wnerw, wkurw, facebook, fejs, wklejka, te myśli, próby, samokrytyka, udawanie, cena, intelekt, frustracja, demotywatory,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Znowu jesteś naćpany

Moja siostra podeszła do mnie. Popatrzyła się na mnie z politowaniem i powiedziała : - Znowu jesteś naćpany! Mogła mieć racje. Jestem jedynakiem.

705 wyświetleń

Musisz przyjechać, potrzebuję pomocy!

- Musisz przyjechać, potrzebuję pomocy! - Co się stało? - Mój miś jest w praniu i nie mam z kim spać, a jestem pewna, że dzisiejszej nocy wielkie potwory wyjdą z szafy i będą chciały mnie zjeść!

2 053 wyświetleń

Tęsknie za tym... Co było kiedyś... Kiedyś było

Tęsknie za tym... Co było kiedyś... Kiedyś było idealnie... Ty byleś moim księciem, ja twoją księżniczką... Nosiłeś mnie na rękach, mówiłeś jak bardzo kochasz, całowałeś... Zawsze byłam dla ciebie najważniejsza... A ty dla mnie... Teraz pytam się boga, dlaczego tak się stało, ze nie jesteśmy już razem... Dlaczego nasze drogi się rozeszły...

1 449 wyświetleń