Żona, łóżko, śmieszne, dowcipy, spacery (192065)

Memy o tematyce: żona, łóżko, śmieszne, dowcipy, spacery, żarty, chcica, mem, dowcip, humor, memy, żart, kawał, besty, śmieszne obrazki, kawały, miłość, cytaty, cytat, sentencje, obrazki, walka, nienawiść, życie, cytaty o życiu, aforyzmy, braterstwo, królestwo, te mysli, te myśli, miłości, czas, przyjaźnie, lovsy, zmiany, zdrada, kwejk, śmieszne teksty, parówki, przysmaki, polska, kalmary, owoce morza, odpoczywanie, praca,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Co tak chodzisz?? pyta żona

Chodzi w nocy facet po pokoju, chodzi i chodzi. - Co tak chodzisz?? pyta żona - A seksu mi się chce. - No to chodź. - No przecież kurrwa chodzę!!

898 wyświetleń

Wszystko się zmieniło. Dziś już nie przyjaźnimy się

Wszystko się zmieniło. Dziś już nie przyjaźnimy się z tymi osobami co mieliśmy się przyjaźnić na zawsze. Kochamy zupełnie inne osoby niż kiedyś I wszystko jest inne. Nie umiem powiedzieć czy lepsze, czy gorsze. Po prostu inne.

589 wyświetleń

Z życiem jak na lodowisku, a tam najlepiej z partnerem

Z życiem jak na lodowisku, jedziesz byle do przodu. Jak się wywrócisz to wstaniesz, a jeśli masz partnera on nigdy nie pozwoli ci upaść. A jeśli tak się stanie to oboje się wywrócicie i oboje wstaniecie i zawsze będzie wam ciepło, bo razem.

508 wyświetleń