Besty, mem, cytaty, aforyzmy, memy, sentencje (19203)

Memy o tematyce: besty, mem, cytaty, aforyzmy, memy, sentencje, cytat, cytaty o życiu, szczęście, obrazki, radość, życie, niezależność, samodzielność, wycie, płacz, humor, cytaty o miłości, związek, zaangażowanie, relacje, uczucia, wzajemność, miłość, śmieszne, iluzja, śmieszne obrazki, kwejk, śmieszne teksty, manipulacja, pies, słodziak, komiks, spacer, facebook, komputer, fejs, nędza, bogactwo, bliskość, lovsy, wsparcie, te.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Płacz, który wyciska serce jak gąbkę

Płacze, a płacz porusza jej klatką piersiową. Doskonale wiem, jaki to jest płacz. Taki, który wyciska serce jak gąbkę i zabiera oddech. Taki, przy którym się wyje.

1 046 wyświetleń

Odchylaj głowę ...

ILUZJA Odchylaj głowę szybko kilka razy w lewo i w prawo, potem w górę i w dół... Co widzisz? Widzisz jak łatwo dałeś sobą manipulować!

2 512 wyświetleń

Kiedy upadnę, ona się śmieje. Kiedy bezsensu coś

Kiedy upadnę, ona się śmieje. Kiedy bezsensu coś powiem, ona się śmieje. Kiedy nie wiem o co chodzi, ona się śmieje. Kiedy zrobię coś głupiego, ona się śmieje. Kiedy jej potrzebuję, ona po prostu jest! TO JEST MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA, BO NA TAKI TYTUŁ WŁAŚNIE ZASŁUGUJE! :*

2 132 wyświetleń