Nauka, cytaty, doświadczenie, besty, cytaty o życiu, ostrzeżenie, te myśli, cytat (187119)

Memy o tematyce: nauka, cytaty, doświadczenie, besty, cytaty o życiu, ostrzeżenie, te myśli, cytat, obrazki, memy, sentencje, te mysli, cel, życie, mem, lovsy, aforyzmy, smutek, cytaty o miłości, uczucia, kwejk, miłość, płacz, chłopak, dziewczyna, spacer, xdpedia, przytul, urodziny, bilard, karty, śmieszne obrazki, żarty, kawały, śmieszne, dowcip, szachy, kawał, blondynki, żart, humor, kawały o blondynkach, dowcipy, marzenia,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Chłopaku! Gdy dziewczyna

Chłopaku! Gdy dziewczyna: Płacze - podejdź do niej i ją pociesz :) Smuci się - wyciągnij ją na spacer :) Mówi nie - to znaczy tak :) Ma urodziny - zadzwoń do niej o 24 i spraw by zapamiętała tą rozmowę :) Ma ciarki - przytul ją :) Patrzy się na ciebie - patrz się o jedną sekundę dłużej :) Trzyma Cię za rękę - nie puszczaj :)

5 479 wyświetleń

Grają trzy blondynki w karty

Grają trzy blondynki w karty. Nagle jedna rzuca karty na stół i mówi: - Szach-mat! Na to druga: - Ej Zuźka, przecież nie gramy w bilarda.

556 wyświetleń

Mam Dopiero kilkanaście lat, szkołę, rodziców

Mam Dopiero kilkanaście lat, szkołę, rodziców, własny świat. Zwyczajny świat, zwyczajnej dziewczyny, wchodzącej po szczeblach życia drabiny, która bardzo, by chciała szczęśliwą być, chociaż dopiero uczy się żyć. Gubi się w życiu, często upada, raz wspina się do góry .. raz spada, lecz dokładnie wie, czego chce. W walce o marzenia nie podda się, bo ma bliskich, którzy kochają ją, taką jaką jest - dobrą czy złą.

1 117 wyświetleń