Sentencje, życie, los, przeznaczenie, memy, cytaty o życiu, obrazki (184591)

Memy o tematyce: sentencje, życie, los, przeznaczenie, memy, cytaty o życiu, obrazki, aforyzmy, cytaty, mem, besty, cytat, kup, kwejk, mózg, śmieszne, śmieszne teksty, humor, śmieszne obrazki, kości, wanna, moczenie, kąpiel, dziwne, ciekawe, intrygujące, sny, polewanie, wódka, melanż, picie, pościel, demotywacja, praca, telefony, spacer, laska, spokój, bujaćsię, samotność, prośba, prywatność, cisza, nieprzeszkadzać,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Spacer, pościel vs papiery, telefony służbowe

Hmmm. Demotywuję się do pracy coraz bardziej. Najchętniej poszłaby na mały spacer, a potem w pościel, na wiele godzin. Sama albo z kimś, ale na pewno nie do papierów i nie do telefonów służbowych.

2 795 wyświetleń

To jest właśnie ideał chłopaka dla dziewczyny

To jest właśnie ideał chłopaka dla dziewczyny: 1. Gdy odchodzę od niego obrażona - Idzie za mną. 2. Gdy patrzę na jego usta - Całuje mnie. 3. Gdy go popycham i biję - Chwyta mnie i nie puszcza. 4. Gdy zaczynam do niego przeklinać - Całuje mnie i mówi,że kocha. 5. Gdy jestem cicha - Pyta, co się stało. 6. Gdy go ignoruję - Poświęca mi swoją uwagę. 7. Gdy go odpycham - Przyciąga mnie do siebie. 8. Gdy mnie widzi w najgorszym stanie - Mówi, że jestem piękna. 9. Gdy zaczynam płakać - Przytula mnie i nie odzywa się słowem. 10. Gdy widzi jak idę - Podkrada się za mną i przytula. 11. Gdy się boję - Ochrania mnie. 12. Gdy kładę głowę na jego ramieniu - Nachyla się i mnie całuje. 13. Gdy kradnę jego ulubioną bluzę - Pozwala mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy. 14. Gdy mu dokuczam - On też mi dokucza,i robi, że się śmieję. 15. Gdy nie odzywam się przez długi czas - Zapewnia mnie, że wszystko będzie dobrze. 16. Gdy patrzę na niego z wątpliwością - Uzasadnia. 17. Gdy łapię go za rękę - Łapie moją i bawi się moimi palcami. 18. Gdy zdradzam mu sekret - Zatrzymuje go dla siebie. 19. Gdy patrzę mu w oczy - Nie patrzy w inną stronę, póki ja tego nie zrobię. 20. Gdy za nim tęsknie - Wie, że mnie to boli w środku. 21. Gdy mówię, że to koniec - On wie, że dalej chcę, żeby był mój. 22. Gdy przybiegam do niego z płaczem - Pierwsza rzecz, którą mówi to: Co się stało Kochanie?

18 799 wyświetleń