Demot, cytaty, sentencje, mem, aforyzmy, ludzie, książka, cytat (18419)

Memy o tematyce: demot, cytaty, sentencje, mem, aforyzmy, ludzie, książka, cytat, cytaty o życiu, okładka, ocena, demotywator, życie, obrazki, memy, besty, ustalenia, te mysli, lovsy, zmiany, porządki, te myśli, decyzje, palenie, kwejk, weekend, ćpanie, odloty, śmieszne teksty, jaranie, marihuana, zioło, śmieszne, blanty, humor, trawka, śmieszne obrazki, uczucia, pierwsza miłość, miłość, cytaty o miłości, zakochania, misie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.

1 727 wyświetleń

Prawdziwa miłość jest tylko jedna! Los stawia

Prawdziwa miłość jest tylko jedna! Los stawia często jej wyzwania. Rozdziela dwoje kochających się ludzi, aby zrozumieli ile dla siebie znaczą. Naszym zdaniem jest przetrwać te wszystkie burze i zrozumieć, że tylko raz w życiu dostajemy dar czystej miłości. Reszta to złudzenie tej właściwej.

2 547 wyświetleń

Jestem na skraju załamania nerwowego

Jestem na skraju załamania nerwowego. I choć wiele osób chce mnie z tego urwiska wyciągnąć, ten jeden, cholerny człowiek, zupełnie nie widzi, że stoję nad przepaścią.

1 360 wyświetleń