Uczucia, miłość, uczucie, mem, cytat, lovsy, obrazki, besty, siła (183411)

Memy o tematyce: uczucia, miłość, uczucie, mem, cytat, lovsy, obrazki, besty, siła, sentencje, te myśli, wzajemność, te mysli, aforyzmy, cytaty, memy, cytaty o miłości, cierpienie, cytaty o życiu, życie, wnętrze, znajomość, skrytość, charakter, zboczone, humor, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, oznacz, penis, śmieszne, perspektywa, realia, przyszłość, rzeczywistość, młodość, dowcip, kawał, kawały, żarty, blondynka, nagość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Miłość jest źródłem naszej siły, jeżeli...

Miłość jest źródłem naszej siły, jeżeli kochamy, to staramy się aby kochana przez nas osoba była również szczęśliwa, troszczymy się o nią i dbamy. Nie zawsze jednak dane nam jest cieszyć się odwzajemnionym uczuciem.

1 291 wyświetleń

Katastrofa samolotu, zginęli wszyscy uchodźcy

Był sobie dom - parter i dwa piętra. Na parterze mieszkali Cyganie, na pierwszym piętrze Murzyni, a na drugim biali. Pewnego dnia w dom walnął samolot, przeżyli tylko biali. Dlaczego? Bo byli w pracy!

754 wyświetleń

Baca, owca i świnia

Przychodzi baca do sypialni z owcą pod pachą i mówi: - To jest świnia z którą się bzykam jak mnie zdenerwujesz! Na to żona leżąca w łóżku odpowiada ze zdziwieniem: - Ale kochanie to nie jest świnia tylko owca! A Baca: - Zamknij się, nie do ciebie mówię!

803 wyświetleń

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać, sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je, kiedy wszystko jest dobrze, wierzysz w kłamstwa, po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie, a czasami dobre rzeczy rozpadają się tylko po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.

769 wyświetleń