Memy, besty, sentencje, aforyzmy, mem, cytaty o życiu, życie, cytaty, pice, rozmyślanie (18205)

Memy o tematyce: memy, besty, sentencje, aforyzmy, mem, cytaty o życiu, życie, cytaty, pice, rozmyślanie, cytat, obrazki, uczucia, miłość, cytaty o miłości, wyznanie miłosne, zakochanie, związki, rozstania, dziewczyma, chłopak, lovsy, te mysli, dobroć, te myśli, serce, miękkość, kwejk, przyjaciółki, cytaty o przyjaźni, wariatka, przyjaciółka, przyjaciele, przyjaciel, przyjaźń, dom, rodzina, praca, zazdrość, dziecko, osoba,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Chłopak i dziewczyma - miłość, związki...

CHŁOPAK: Kotku, jesteś wyjątkowa, obiecuję nigdy o Tobie nie zapomnę. DZIEWCZYNA: Ojej, Skarbie, naprawdę, nigdy w życiu? CHŁOPAK: Obiecuję, nigdy, jesteś moim życiowym spełnieniem, zawsze będziesz głęboko w moim sercu. DZIEWCZYNA: Mam nadzieję, ufam Ci :* 4 DNI PÓŹNIEJ DZIEWCZYNA: Hej, skarbie, ostatnio w ogóle się nie widujemy CHŁOPAK: Wiesz... nie mam teraz czasu DZIEWCZYNA: Ale jak to?! Przecież Kochanie, już nie chcesz ze mną być? Nie kochasz mnie? CHŁOPAK: Nie zrozum mnie źle, już nie czuję tego co wtedy DZIEWCZYNA: Ale obiecałeś, że będziesz kochał..., że nie zapomnisz, Kotku!! obiecałeś.. CHŁOPAK: Nie mów do mnie kotku, najlepiej o mnie zapomnij ja też się postaram DZIEWCZYNA: Ale wszystko co było między nami, to nic nie znaczy dla Ciebie? CHŁOPAK: Proszę, nie wracajmy do przeszłości....

4 527 wyświetleń

Deszcz pada, łzy lecą z oczu

Deszcz pada, ponieważ chmury nie wytrzymują nadmiaru wody. Łzy lecą z oczu, ponieważ serce nie jest w stanie dłużej znieść ukrywanego bólu.

1 155 wyświetleń