Żart, łapówka, memy, śmieszne, mem, kierowca, besty (181820)

Memy o tematyce: żart, łapówka, memy, śmieszne, mem, kierowca, besty, dowcip, żarty, rondo, pijany, śmieszne obrazki, humor, kwejk, kawały, alkohol, kawał, policjant, dowcipy, wybór, mężczyźni, dupa, śmieszne teksty, faceci, sentencje, lovsy, miłość, cytat, strata, uczucia, cytaty o miłości, aforyzmy, te mysli, obrazki, rozstania, te myśli, bezsens, cytaty, związki, zazdrość, baca, drewno, weekend, kot, lenistwo, wolne,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nigdy nie jeździj po alkoholu

Nigdy nie jeździj po alkoholu! Bowiem może Cię to drogo kosztować. Pasażer: Wiesz co stary? Chyba jesteś zbyt pijany, żeby prowadzić Kierowca: Nie no, coś Ty, daję radę! Kierowca: Cholera! Policja! Co teraz?! Pasażer: Spoko, daj mu 500 zł i nas puści. Kierowca: Dzień dobry. Nie mam czasu, więc przyjmij te 500 zł i pozwól mi jechać dalej. Policjant: Dziękuję, możesz jechać dalej, do widzenia! Kierowca: Widzisz? Tak to się robi! Kierowca: Patrz! Drugi policjant! Co teraz! Pasażer: Zrobię to samo! Kierowca: Nie a czasu, tutaj jest 500 zł, do widzenia! Policjant: Okej.... Kierowca: Widzisz? To zawsze działa! Kierowca: Co jest? Jeszcze jeden policjant? Nie mogę mu dać kolejnych 500 zł, to już za dużo mnie kosztuje... Pasażer: Ja mam jeszcze trochę kasy,weź ode mnie. Kierowca: Weź te pieniądze, nie ma czasu i muszę jechać... Policjant: Poczekaj.... Policjant: Jeśli dasz mi jeszcze 500 zł to powiem Ci... Policjant: Jak wyjechać z tego ronda...

3 830 wyświetleń

Tygrysek z Puchatkiem przy ognisku

Siedzą Tygrysek z Puchatkiem przy ognisku. W pewnym momencie Tygrysek mówi: - Wiesz Puchatku? Ja to właściwie nie lubię Prosiaczka... - To nie jedz.

864 wyświetleń