Humor, śmieszne obrazki, uwodzenie, besty, poradnik, demotywatory (177958)

Memy o tematyce: humor, śmieszne obrazki, uwodzenie, besty, poradnik, demotywatory, śmieszne teksty, memy, demotywator, laska, śmieszne, demot, mem, lekcja, łamanie serc, obrazki, zmiana, oszukiwanie, kłamanie, cytat, aforyzmy, chłód, charakter, sentencje, cytaty o życiu, rozum, życie, cytaty, siła, oczy, kłamstwo, prawda, kawał, często, rzadko, dowcipy, żart, żarty, dowcip, kawały, sraczka.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Zmieniam się i swoje nastawienie do świata

Zmieniam się i swoje nastawienie do świata. Będę chłodna i bez uczuć. Będę mniej naiwna. Będę kierowała się tylko i wyłącznie rozumem, a nie sercem. Będę kłamała i oszukiwała, łamała serca i wywoływała łzy. Tak,nauczyłam się tego od Ciebie dupku.

1 259 wyświetleń

Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy nigdy

Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy nigdy! Ktoś wam zadaje niespodziewane pytanie, nie zdradzacie się nawet drgnieniem, błyskawicznie bierzecie się w garść i wiecie, co należy powiedzieć, żeby ukryć prawdę, i wygłaszacie to niezmiernie przekonywająco, i nie drgnie na waszej twarzy żaden muskuł, ale - niestety - spłoszona pytaniem prawda na okamgnienie skacze z dna duszy w oczy i już wszystko stracone.

520 wyświetleń