Cytat, lovsy, memy, cytaty o życiu, te myśli, sentencje, cytaty, aforyzmy, besty (175254)

Memy o tematyce: cytat, lovsy, memy, cytaty o życiu, te myśli, sentencje, cytaty, aforyzmy, besty, mem, obrazki, życie, uśmiech, te mysli, bliskość, sikanie, humor, pijak, policja, kawały, śmieszne, żart, drzewo, dowcip, żarty, park, kawał, dowcipy, śmieszne obrazki, święta, kwejk, czas, śmieszne teksty, fajne, poniedziałek, kot, praca, przerażenie, szok, przemijanie, kredyt, wspomnienia, ubieranie, mężczyzna, kobieta,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Każdego ranka, po przebudzeniu otrzymujemy

Każdego ranka, po przebudzeniu otrzymujemy kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień, a to czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj.

1 112 wyświetleń

Ubieranie - kobieta zawsze ma rację

- Kochanie, która sukienka jest lepsza? Czerwona czy niebieska? - O nie... - No wybieraj. - Myślę, że czerwona. - Ale przecież niebieska jest lepsza... - No to niech będzie niebieska - Jak ci się podoba czerwona to powiedz, spoko. - Obydwie są ładne. - Ale masz wybrać jedną!!! - To niby jak mam wybrać, jak ty ciągle zmieniasz zdanie!! - Nie krzycz na mnie!! Już mnie nie kochasz!!

2 961 wyświetleń