Te myśli, cytat, te mysli, aforyzmy, mem (174345)

Memy o tematyce: te myśli, cytat, te mysli, aforyzmy, mem, uczucia, życie, cytaty o miłości, memy, besty, samotność, lovsy, obrazki, cytaty, codzienność, sentencje, kobieta, siła, problemy, rzeczywistość, miłość, piersi, śmieszne obrazki, śmieszne, piękno, dziewczyny, humor, cycki, uśmiech, zagadka, śmieszne teksty, kwejk, boże narodzenie, spokój, święta, prezenty, alkohol, rozmawianie, samopoczucie, cytaty o życiu, udawanie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kiedy kobieta jest silna?

Kiedy kobieta jest silna? Kiedy wszystko w życiu się psuje. Kiedy codzienie ma schody do pokonania. Kiedy wszyscy mówią będzie dobrze a nic nie robią aby pomóc. Kiedy trzeba codziennie radzić sobie i wciąż mieć wysoko podniesioną głowę.

4 135 wyświetleń

W każdej miłosnej historii alkohol towarzyszy

W każdej miłosnej historii alkohol towarzyszy dwóm skrajnym wydarzeniom: chwili, kiedy poznajemy drugą osobę i musimy o sobie mówić, oraz tej sytuacji, w której nie mamy już sobie nic do powiedzenia.

587 wyświetleń

Nie wiesz jak to jest...

Nie wiesz jak to jest kiedy nie masz żadnego nawet najmniejszego powodu by rano wstać i funkcjonować przez jakieś następne 12 godzin... Nie wiesz jak to jest wymuszać uśmiech by nie było zbędnych pytań... Nie wiesz jak to jest brać oddech z bólem który przypomina Ci o wszystkim co minęło... w ogóle nic nie wiesz.

1 288 wyświetleń

Zawsze jest trochę prawdy w...

Zawsze jest trochę prawdy w każdym: żartowałem, trochę wiedzy w każdym: nie wiem, trochę emocji w każdym: nic mnie to nie obchodzi i trochę bólu w każdym: u mnie w porządku i zawsze jest rozczarowanie w każdym: zapomniałem, tęsknota w każdym: odchodzę i zawsze jest słońce w każdym: kocham.

4 981 wyświetleń