Temysli, lovsy, cytaty o życiu, memy, temyśli, głupota, cytaty, obrazki (17431)

Memy o tematyce: te mysli, lovsy, cytaty o życiu, memy, te myśli, głupota, cytaty, obrazki, samobójstwo, życie, mem, sentencje, aforyzmy, cytat, besty, tchórzostwo, zmiany, narzekanie, inicjatywa, oczekiwania, komplikowanie, szanse, los, śmieszne, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, humor, przeznaczenie, niepewność, decyzje, oczekiwanie, strach, lenistwo, motywacja, niechęć, determinacja, naiwność, rozstanie, związek, wiara,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Siedzisz a po Twoich policzkach strumieniami

Siedzisz a po Twoich policzkach strumieniami płyną łzy. Płaczesz bo sobie nie radzisz. Bezsilność niszczy Cię od wewnątrz, wylewasz morze łez bo myślisz, że potem będzie lepiej ale na drugi dzień zdajesz sobie sprawę, że tak nie jest i nie będzie.

1 002 wyświetleń

Noc poślubna trudna do przeżycia

80-latek ożenił się z 20-latką i noc poślubną spędzają w hotelu. Wśród personelu tegoż hotelu trwają zakłady, czy pan młody przeżyje tę noc. Nad ranem na schodach prowadzących do recepcji pojawia się panna młoda. Na drżących nogach słania się trzymając się poręczy. -Co się stało? - pyta zaniepokojony recepcjonista. Na to panna młoda płaczliwym głosem: -Jak mówił, że oszczędzał 60 lat, to myślałam, że ma na myśli pieniądze.

1 173 wyświetleń