Kwejk, mem, psychiatryk, memy, wariacja, głupawka, humor, besty, śmieszne, te myśli, kot (163680)

Memy o tematyce: kwejk, mem, psychiatryk, memy, wariacja, głupawka, humor, besty, śmieszne, te myśli, kot, śmieszne obrazki, kotek, upał, śmieszne teksty, kociak, koteł, obrazki, kłamstwo, życie, cytat, cytaty o życiu, prawda, aforyzmy, sentencje, cytaty, egoizm, te mysli, lovsy, milczenie, ignorancja, przeznaczenie, los, zmiany, impreza, demot, picie, łikend, demotywator, melanż, weekend, demotywatory, radość, wolne,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce?

Co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce? Nic. Zupełnie nic. Przecież żyje, pije herbatę, bierze prysznic, czyta książki, czasem nawet się uśmiecha... Z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu. Rozumiesz?

1 123 wyświetleń

Motywacja, cel, pozytywna energia

Potrzebuję jakiejś zmiany. Jakiegoś pozytywnego kopa, który napędzi mnie do działania na nowo. Brakuje mi motywacji. Takiej pozytywnej, takiej w której będę wiedziała do czego zmierzam i gdzie cel będzie tak wyraźny jakbym mogła go dotknąć. Nie znoszę budzić się rano z myślą, że to będzie tylko kolejny dzień wypełniony marzeniami o jego szybkim końcu.

1 186 wyświetleń