Lesbijka, dowcipy, kowboj, żarty, śmieszne obrazki, żart, kawały (163305)

Memy o tematyce: lesbijka, dowcipy, kowboj, żarty, śmieszne obrazki, żart, kawały, kawał, memy, kobieta, besty, humor, śmieszne, bar, dowcip, mem, demotywator, śmieszne teksty, demot, łaskotki, demotywatory, dentysta, rozmowa, stosunkowanie, menopauza, kopulacja, czterdziestka, bzykanko, bzykanie, kwejk, przekwitanie, starość, obrazki, samopoczucie, życie, cytaty, szczęście, cytat, aforyzmy, cytaty o życiu, przeprowadzka,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Wchodzi kowboj do baru i patrzy, siedzi tam..

Wchodzi kowboj do baru i patrzy, siedzi tam cud kobieta. Kowboj: - Cześć. Kim jesteś? Kobieta: - Lesbijką... - Eeeeee... To znaczy? - Jak się budzę - myślę o seksie z kobietą, jak jem śniadanie - myślę o seksie z kobietą, jak idę do pracy - myślę o seksie z kobietą, jak jem obiad - myślę o seksie z kobietą, jak wracam do domu - myślę o seksie z kobietą, jak zasypiam - myślę o seksie z kobietą... A ty, kim jesteś? - Jak tu przyszedłem, to myślałem, że jestem kowbojem, ale teraz wiem, że jestem lesbijką.

4 162 wyświetleń

Przeprowadzka a szczęście

Ludzie wierzą, że będą szczęśliwi, jeśli przeprowadzą się w jakieś inne miejsce, lecz przekonują się, że to tak nie działa. Gdziekolwiek się udasz, zabierasz tam siebie.

786 wyświetleń

By znaleźć powód wszystkich moich nerwów...

Z naukowego punktu widzenia jestem zdrową, nastoletnią dziewczyną, która ma lekką wadę postawy i niekiedy migreny, lecz jest to normalne u młodych kobiet. Jednak by znaleźć powód wszystkich moich nerwów i wybuchów histerii należałoby wniknąć w psychikę.

1 832 wyświetleń