Sentencje, mem, przeznaczenie, życie, memy, te mysli (162878)

Memy o tematyce: sentencje, mem, przeznaczenie, życie, memy, te mysli, obrazki, te myśli, besty, cytat, los, marzenia, spełnienie, cytaty, aforyzmy, cytaty o życiu, lovsy, kłótnie, przyjaciel, miłość, uczucia, przyjaciółki, przyjaciele, związek, cytaty o przyjaźni, przyjaciółka, wygłupy, troska, przyjaźń, przebaczenia, zapomnienie, dusza, otchłań, cierpienie, smutek, tęsknota, wzajemność, świadomość, cytaty o miłości, śmieszne.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Świadomość miłości bez wzajemności jest...

Świadomość miłości bez wzajemności jest, dla duszy cierpiącej w otchłani niemożliwych marzeń, zbyt rzeczywistym. Bólem niewypowiedzianej tęsknoty. Jakie to smutne, że ktoś, dla kogo zrobiłbyś wszystko, nie zrobi dla Ciebie nic.

6 763 wyświetleń

Nie wiem co mam o tym myśleć, nie piszesz...

Nie wiem co mam o tym myśleć, nie piszesz nie dzwonisz. Czekam już tyle dni na wiadomość od Ciebie, ilekroć sięgnę po telefon i chce pierwsza napisać coś mi mówi: NIE, niech to On zatęskni, ale ja nie potrafię nie myśleć o Tobie, ciągle siedzisz w mojej głowie, jesteś wszędzie, w sercu, myślach, czynach, we wszystkim, więc proszę Cię nie karz mnie więcej tylko wróć.

3 007 wyświetleń