Wyobraźnia, wizje, trawka, mem, śmieszne, marihuana, memy, demotywatory (160117)

Memy o tematyce: wyobraźnia, wizje, trawka, mem, śmieszne, marihuana, memy, demotywatory, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, piękno, demot, demotywator, rzeczywistość, besty, świat, humor, szał, odchudzanie, figura, tycie, sylwetka, pytania, wukrw, wnerw, ludzie, kwejk, waga, talia, aforyzmy, cytaty, milczenie, miłość, uczucia, rozmowa, słowa, cytaty o miłości, sentencje, cytat, przyjaźń, obrazki, ignorancja, niepewność,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Przyjaźń, miłość - nie ignoruj

Jeżeli budujesz jakiekolwiek relacje z ludźmi, czy to przyjaźń, miłość, czy cokolwiek innego, nie ignoruj. Rozmowa nawet najtrudniejsza jest lepsza niż cisza, która nie wiadomo co znaczy. Czasami nie ważne jak cierpliwy potrafisz być, jeśli nie wiesz co się dzieje, to czujesz się niepewnie. Czasami brak słów jest gorszy niż najgorsze słowo.

1 706 wyświetleń

Nie da się starać za dwoje

Nie da się starać za dwoje. Można próbować i może nawet przez jakiś czas się udaje, bo wmawiasz sobie, że jest ok, że to nie Jej wina, że Ona chce. Ale w końcu coś pęka i się wie, że nie można tak dłużej. Bo po prostu jedno serce tego nie uciągnie.

1 146 wyświetleń